Wczytuję dane...

Kotły o podwyższonym standardzie

Kotły o podwyższonym standardzie to kotły najwyższej klasy efektywności energetycznej A+, które kwalifikują się do wyższego dofinansowania z programu Czyste Powietrze. Kotły charakteryzują się obniżoną emisją pyłu PM <20 mg/m3.

Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywy dla nieefektywnych źródeł ciepła. Wybierając oferowane przez nas urządzenia, można ubiegać się o wyższe dofinansowanie do wymiany pieca, gdyż prezentowane modele kotłów spełniają rygorystyczne wymogi unijnej dyrektywy.

Kotły o podwyższonym standardzie - zalety

Przede wszystkim warto w ich kontekście zwrócić uwagę na ekologiczny aspekt. Urządzenia te zapewniają bowiem niższą emisję spalin do środowiska naturalnego niż tradycyjne piece wykorzystywane w wielu gospodarstwach domowych. Ponadto należy także zaznaczyć, że kotły o podwyższonym standardzie charakteryzują się lepszymi parametrami spalania, co przekłada się także na większą efektywność energetyczną w postaci przekazywanego otoczeniu ciepła. Dodatkowo fakt ten powoduje, że występuje mniejsze zapotrzebowanie na spalane paliwo, czyli w tym przypadku – pellet. W naszym asortymencie znalazło się kilka modeli kotłów o podwyższonym standardzie marek Stalmark oraz SAS, które różnią się m.in. mocą urządzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny