Wczytuję dane...

Wyprzedaż

Technika sanitarna, grzewcza – od lat specjalizujemy się w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Właśnie organizujemy wyprzedaż artykułów hydraulicznych. Sprawdź aktualne promocje w naszym sklepie i hurtowni zarazem. Kup towar wysokiej jakości w dobrej, w wielu przypadkach niższej cenie.

Grzejniki i brodziki – czego potrzebujesz do swojej instalacji?

Wyprzedaże artykułów hydraulicznych obejmują zarówno drobne elementy sanitarne, jak i podstawowe wyposażenie łazienek. W promocji mamy kilkadziesiąt produktów. W naszej hurtowni można znaleźć brodziki, zarówno płytkie, jak i w wersji z wbudowanym siedziskiem. Grzejniki - tzw. "szczebelkowe" lub panelowe wraz z zaworami i niezbędnymi przyłączami również czekają na klientów, by dostarczać ciepło podczas kąpieli lub porannej toalety. Aktualna oferta hydrauliczna obejmuje też rozdzielacze do grzejników ze stali nierdzewnej. Na stanie w sklepie znajdują się również artykuły do ogrzewania podłogowego, np. rury powstałe ze ścinek gromadzonych w magazynie sklepu i hurtowni. Ekologiczne pozyskanie produktu nie wpływa jednak na jakość jego działania. Rury są bezpieczne i działają prawidłowo.

Elementy do instalacji grzewczej i nie tylko – poznaj nasz asortyment

Aktualna wyprzedaż w hurtowni hydraulicznej obejmuje również inne artykuły - drobne elementy, czyli niezbędne części do domowych instalacji. W asortymencie sklepu w promocji znajdują się m.in.:

  • wodomierze jednostrumieniowe, do pomiaru zużycia ciepłej wody w mieszkaniach;
  • trójnik zaprasowywany redukcyjny ze stali szlachetnej lub brązu;
  • złączka zaprasowywana redukcyjna;
  • czwórnik zaprasowywany do pionów;
  • wylot ścienny kolankowy z przyłączem prasowanym i łapkami.

Wszystko, czego potrzebujesz do domu i mieszkania

Sprawdź aktualne promocje na artykuły - wyprzedaż jest ograniczona czasowo. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny. Przypominamy, że nasz sklep hydrauliczny współpracuje z grupą sprawdzonych instalatorów. W hurtowni, nie tylko w ramach promocji, oferujemy wszystko, co niezbędne do prawidłowego wykonania instalacji kanalizacji wewnętrznej, sieci wodociągowej i gazowej. Spiesz się - aktualna wyprzedaż wciąż trwa!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny