Wczytuję dane...

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to nowoczesna i komfortowa instalacja grzewcza. Montując "podłogówkę" pozbywamy się kaloryferów ze ścian, a zaoszczędzone miejsce możemy wykorzystać do aranżacji wnętrza. Tego typu rozwiązania możemy zastosować w całym domu lub tylko w wybranych pomieszczeniach, a wykorzystanie elektroniki do sterowania to najprostszy sposób na zmniejszenie zużycia energii w domowej instalacji. Ogrzewanie podłogowe, nazywane też płaszczyznowym, to instalacja niskotemperaturowa, dlatego z powodzeniem możemy wykorzystać takie źródła ciepła jak pompy ciepła i kotły gazowe. Przedstawiamy kompleksową ofertę produktów umożliwiających przygotowanie instalacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Na życzenie służymy doradztwem i wykonujemy indywidualne wyceny!

Rury i złączki pex

W naszej ofercie dostępne są rury i złączki PEX , które wykonane są z termoplastycznego tworzywa sztucznego. Pod wpływem wysokiej temperatury materiał zwiększa swoją podatność na formowanie, dzięki czemu umożliwia bardzo sprawny montaż, a po zastygnięciu gwarantuje mocne i szczelne połączenie.

Rozdzielacze i szafki

Dysponujemy rozdzielaczami od 2 do 12 obwodów, które można z powodzeniem wykorzystać przy realizacji projektów z zastosowaniem ogrzewania podłogowego. Posiadamy także szeroki wybór szaf i skrzynek, pozwalających na optymalne zabezpieczenie rozdzielaczy.

Folie i dylatacje

Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które sprawdzą się przy wprowadzaniu nowoczesnych technik grzewczych na płaszczyznach o dużej powierzchni. Proponujemy solidne folie o bardzo dobrych parametrach i dostosowane do podwyższonej temperatury, a także dylatacje.

Automatyka i sterowanie

Dopełnienie oferty technik grzewczych stanowią dostępne w naszej ofercie rozwiązania z zakresu automatyki i sterowania. Posiadamy regulatory pokojowe dobowe i tygodniowe oraz szereg dodatkowych komponentów, które pozwalają na monitorowanie temperatury w pomieszczeniu.

Uchwyty i akcesoria

Do prawidłowego wykonania instalacji grzewczej konieczne są odpowiednie uchwyty oraz akcesoria. W naszym asortymencie znajdują się między innymi spinki do styropianu, a także uchwyty do betonu oraz inne funkcjonalne produkty, zapewniające prawidłowy montaż całego systemu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny