Wczytuję dane...

Kotły 5 klasy i Ecodesign

Powstała przez znowelizowaną normę PN EN 303-5 klasa 5 została wprowadzona, by wyróżnić urządzenia najbardziej przyjazne środowisku. W tej konwencji obowiązują bardzo restrykcyjne wymagania co do emisji dwutlenku węgla. Ponadto kotły spełniające tę normę muszą charakteryzować się nienagannym działaniem, co przekłada się na znacznie bardziej wydajną i ekologiczną pracę.

 

Jakie kotły 5 klasy polecamy?

 

W naszej ofercie znajduje się wiele typów urządzeń spełniających wcześniej wspomnianą normę, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Rekomendujemy przede wszystkim piece marki Defro, SAS oraz Stalmark, a w ostatnim czasie oferta naszego sklepu internetowego została wzbogacona o urządzenia Ferroli i Galmet oraz Ogniwo. Obsługa każdego z tych modelów jest niezwykle intuicyjna dla każdego użytkownika.

 

Bardzo często zakup pieców przyjaznych środowisku jest dofinansowywany, co jest kolejnym powodem do zapoznania się naszą szeroką ofertą oraz do wybrania urządzenia najbardziej spełniającego Państwa oczekiwania.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny