Wczytuję dane...

Kominki

Ogień zamknięty w kominku to nieodłączny element wyposażenia nowoczesnego salonu. Kominek to nie tylko ciepło, ale również serce domu, przy którym odbywają się rodzinne obiady czy spotkania z przyjaciółmi. Ważną cechą takiego urządzenia jest bezawaryjność i jakość wykończenia, by nigdy nas nie zaskoczyło.

Kominki żeliwne, a także piecyki typu „koza” to znakomite rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń. Ze względu na masywność ścianek, urządzenia w niezwykle szybkim tempie się nagrzewają, a co za tym idzie, przekazują ciepło najbliższemu otoczeniu. Mają również zdolność do długotrwałego utrzymywania wysokiej temperatury.


Ponadto warto zaznaczyć, że wolnostojące żeliwne piecyki są najczęściej opalane stosunkowo tanimi oraz ekologicznymi źródłami energii. Przede wszystkim do ogrzewania za ich pomocą wykorzystuje się drewno, które nie szkodzi środowisku naturalnemu, a poza tym daje bardzo dużo ciepła.

Kominki żeliwne mogą być użytkowane nie tylko w domu, ale też pomieszczeniach gospodarczych

Prezentowane urządzenia sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na efektywne ogrzewanie otoczenia. Piecyki żeliwne mogą być więc wykorzystywane zarówno w domowych warunkach, jak i pomieszczeniach gospodarczych. Poszczególne kominki różnią się od siebie m.in. walorami dekoracyjnymi, a przede wszystkim różną mocą nominalną.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny