Wczytuję dane...

Technika grzewcza

Technika grzewcza to szeroko pojęta gama produktów, które są związane z centralnym ogrzewaniem w Twoim domu. Chodzi zarówno o źródła ciepła, czyli kotły i piece, które zasilają grzejniki, a także bojlery i zbiorniki do przechowywania ciepłej wody użytkowej. W ofercie znajdą Państwo również niewielkie ogrzewacze przepływowe do kuchni, łazienki i domków letniskowych, naczynia przeponowe ciśnieniowe i otwarte, grzałki do bojlerów oraz wszystkie akcesoria związane z montażem i poprawnym użytkowaniem powyższych produktów. Gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny.

Kotły i piece

Do integralnych elementów systemów grzewczych należą kotły i piece. W naszej ofercie znajdują się modele węglowe i drzewne, w także nowoczesne urządzenia gazowe 1- i 2- funkcyjne, kondensacyjne. Posiadamy w asortymencie rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom różnych użytkowników.

Grzejniki

Zapewniają przyjemne ciepło w pomieszczeniach, a dzięki atrakcyjnemu designowi mogą stać się integralnym elementem wystroju wnętrza. W naszej ofercie znajdują się grzejniki panelowe stalowe oraz aluminiowe żeberkowe, proponujemy także drabinkowe egzemplarze do łazienek.

Bojlery i wymienniki CWU

Oferujemy urządzenia do podgrzewania wody. Posiadamy w asortymencie bojlery poziome, wiszące, a także egzemplarze gazowe i elektryczne o zróżnicowanych parametrach i wydajności. Mamy również wymienniki CWU pionowe, które zapewniają prosty montaż.

Nagrzewnice i kurtyny

Nie mogło zabraknąć w naszej ofercie nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki grzewczej. Proponujemy bowiem nagrzewnice i kurtyny, które zapewniają optymalną ochronę przed zimnem w miejscach przenikania mas powietrza, np. przy wejściu, na halach przemysłowych, itp.

Podgrzewacze przepływowe

Przygotowaliśmy w ofercie rozwiązania, które zapewniają poniesienie temperatury wody w krótkim czasie. Oferujemy podgrzewacze przepływowe elektryczne i gazowe o odmiennych parametrach technicznych, co determinuje obszar ich zastosowania. Mogą być użyte w kuchni, łazience, itp.

Zbiorniki i naczynia

Przygotowaliśmy produkty, które zapewnią optymalną ochronę instalacji przed niebezpiecznym wzrostem ciśnienia. Dostępne w ofercie zbiorniki wyrównawcze oraz naczynia przeponowe CO i CWU, gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i znajdują uniwersalne zastosowanie.

Grzałki i akcesoria

Posiadamy w ofercie produkty, które pozwolą przyspieszyć podgrzewanie wody. Proponujemy grzałki elektryczne kompatybilne z większością bojlerów. Przygotowaliśmy też duży wybór akcesoriów przeznaczonych do utrzymania i eksploatacji instalacji grzewczych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny