Wczytuję dane...

Kotły gazowe

Kotły gazowe to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody. To również doskonała metoda walki ze smogiem. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w kotłach gazowych Termet, Immergas, De Dietrich i Beretta pozwolą dodatkowo zaoszczędzić energię. Wszystkie kotły spełniają najnowsze normy eRP i są wyposażone w energooszczędne pompy. Prócz tego niewielkie rozmiary i komfortowa obsługa za znacznie mniejsze pieniądze. Napisz lub zadzwoń, jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kotła.

Kotły gazowe, czyli urządzenia dostosowane do Twoich potrzeb

Na stanie posiadamy duży wybór urządzeń, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Przygotowaliśmy bowiem modele zarówno jedno-, jak i dwufunkcyjne, które nie tylko podgrzeją wodę w kaloryferach, ale również zapewnią ciepłą wodę użytkową w kranach. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie zapewniają komfort oraz wygodę. Wystarczy, że ustawisz odpowiednie parametry, a sprzęt wykona za Ciebie resztę pracy.

Prezentowane kotły gazowe docenisz za ich funkcjonalność, wydajność, a także minimalną ilość miejsca niezbędnego do ich zamontowania. Nie potrzebujesz specjalnego pomieszczenia do tego – sprzęt bez problemu zainstalujesz w kuchni czy też łazience. Ogromną zaletą opisywanych urządzeń jest również fakt, że nie musisz posiadać przestrzeni do składowania opału w postaci węgla czy drewna w celu ogrzania swojego domu. Wiąże się to również z tym, że nie ma konieczności opróżniania pyłu czy też popiołu, czyli pozostałości z wyżej wymienionych rodzajów opału.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prześlij nam listę materiałów do wyceny