Wczytuję dane...
Dostawa

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA: 

Czas realizacji to okres od przyjęcia zamówienia przez sklep Foxhurt., zapakowania towaru, wysyłki i doręczenia do klienta. W 99% przypadków czas realizacji to 24 godziny, jednak dokładny czas realizacji jest podany na karcie wybranego produktu oraz w podglądzie zawartości koszyka. Przewidywany czas dostawy towaru do klienta to 1 dzień o ile w karcie produktu nie zapisano inaczej. W przypadku nieplanowych opóźnień, klient zostaje powiadomiony o zaistniałej sytuacji drogą mailową lub telefonicznie.

W przypadku zakupu grzejników niestandardowych tj. o wysokości 300, 400, 500, 900 lub długości 500, 700, 900, 1100, 2200 i 2400 lub niestandardowej grubości grzejnika C11, V11, CV11 i C33, V33 oraz CV33 czas realizacji może wynosić do 7 dni.

KOSZTY DOSTAWY:

Koszty dostawy podane w na karcie produktu lub w aukcjach internetowych dotyczą przesyłek o wadze do 30kg z zachowaniem gabarytu paczki standardowej. Ze względu na niedokładność algorytmu Allegro, który zlicza koszty dostawy za całe zamówienie, Sklep Foxhurt zastrzega sobie prawo do weryfikacji i korekty kosztów dostawy o czym klient jest informowany drogą mailową lub telefonicznie.
Koszty transportu podane na Naszych aukcjach dotyczą przesyłek do 30 kg oraz określonego gabarytu, chyba że informacje na karcie produktu/ aukcji stanowią inaczej. 

Wszystkie przedmioty nie przekraczające łącznej wagi 30 kg oraz określonego przez firmę kurierską FEDEX, DB Schenker, Pocztex gabarytu, są wysyłane w jednej paczce, a kupujący płaci za jedną wysyłkę (najwyższy koszt wysyłki spośród zakupionych przedmiotów). 

Dbamy o bezpieczeństwo wysyłanych przesyłek, dlatego każde zamówienie jest automatycznie ubezpieczone do kwoty 50000zł. Dokładne opakowanie przesyłki oraz taśmy ostrzegawcze to gwarancja BEZPIECZNEJ dostawy. Z uwagi na wartość wysyłanych przedmiotów oraz niestandardowe gabaryty niektórych przesyłek zastrzegamy sobie prawo zwiększenia kosztów dostawy oraz wysyłkę towarów w osobnych paczkach, nawet w przypadku, gdy sumaryczna waga zamówienia nie przekracza 30 kg.

Przykładowo: 

Kotły i piece wysyłamy zawsze pojedynczo (możemy dołączyć drobne elementy jak sterownik, dmuchawa).

Bojlery i wymienniki poziome wysyłamy pojedynczo – nie łączmy z żadnymi innymi przedmiotami. W przypadku bojlerów wiszących istnieje możliwość wysyłki towaru na palecie za dodatkową opłatą.

Szafek do rozdzielaczy nie łączymy z rurami, pompami, bojlerami, folią, otuliną, itp.- dokładamy tylko drobne przedmioty (złączki, uchwyty, zaworki) 

Każdy grzejnik wysyłamy osobno. W przypadku zakupu większej ilości, ZADZWOŃ przed złożeniem zamówienia - ustalimy indywidualny koszt dostawy towaru.

Rury pex w krążkach - wysyłamy tylko z drobnymi elementami lub maksymalnie 10 krążkami otuliny/ 2 rolkami folii aluminiowej/ 1 krążkiem rury karbowanej/ 1 krążkiem taśmy dylatacyjnej; NIE łączymy z otuliną w laskach 2-metrowych; NIE łączymy z rozdzielaczami; NIE łączymy ze zbiornikami. 


Prześlij nam listę materiałów do wyceny