Wczytuję dane...

Wykończenie wnętrz

Wykończenie wnętrza nowych lub modernizowanych pomieszczeń to ostatni punkt przed zaaranżowaniem i znalezieniem odpowiednich miejsc dla mebli, które wypełniają Twoją domowa przestrzeń. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów systematycznie wzbogacamy naszą ofertę dotyczącą wyposażenia wnętrza kładąc szeroki nacisk na bardzo popularne w ostatnim czasie lamele ścienne i panele 3D, które wprowadzają niepowtarzalny klimat do pomieszczenia.

Lamele na ścianę to jeden z gorących trendów architektonicznych ostatnich lat. Są na tyle uniwersalne, że pasują do wielu pomieszczeń. Doskonale prezentują się w pokojach dziennych, salonach, kuchniach i jadalniach, a także w sypialniach. Można je wkomponować w niemal każdy styl. Co więcej, wykończenie wnętrz z elementami pionowych listew na ścianie optycznie podnosi strop i powiększa przestrzeń. Faktura drewna sprawia, że pokój ozdobiony lamelami staje się bardziej przytulny.

Panele 3D to równie modny sposób na wykończenie wnętrz. Bogata oferta faktur, wzorów i kolorów sprawia, że do każdego pomieszczenia można dopasować ten nowoczesny element. Niektóre, podobnie jak lamele, dzięki wertykalnym pasom będą optycznie podwyższać pokój. Inne będą stanowiły jeden z elementów budujących charakter danego pomieszczenia, np. do salonu urządzonego w loftowym stylu doskonale pasują panele imitujące fakturę betonu. Niewątpliwą zaletą tych elementów wykończeniowych jest łatwość montażu i ich niewielka waga.

lamele ścienne panele 3D

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prześlij nam listę materiałów do wyceny