Wczytuję dane...
Formy płatności

W trosce o Naszych klientów oferujemy kilka dogodnych i bezpiecznych sposobów płatności za złożone zamówienie w naszym sklepie.

1. Szybkie płatności Dotpay

Usługa PayByLink polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund.

2. Szybkie płatności PayByNet

Szybkie i bezpieczne płatności PayByNet

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sklepu, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Korzystając z Paybynet łatwo zidentyfikujemy Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.


Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać  formę płatności "Szybkie płatności Paybynet -dla zarejestrowanych", zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. 

Operator usługi

KIR jest operatorem usługi bezpośrednich płatności internetowych Paybynet, która działa w oparciu o infrastrukturę międzybankowego systemu rozliczeń Elixir. Dzięki wykorzystaniu w usłudze Paybynet schematu rozliczeń międzybankowych płatności internetowe oferowane przez KIR są szybkie, proste i bezpieczne.

2a. Usługa "Szybkie płatności PayByNet" umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

3. Przelew na konto bankowe

Po potwierdzeniu złożenia zamówienia klient otrzymuje informacje z danymi potrzebnymi do wykonania przelewu. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

Santander Bank Polska SA
PL 98 1090 2590 0000 0001 3351 0100

Foxhurt
ul. Partyzantów 39
28-100 Busko-Zdrój


4. Płatność przy odbiorze

Po potwierdzeniu złożenia zamówienia przystąpujemy do jego realizacji. Za zakupiony towar zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. Nie musimy czekać na zaksięgowanie środków na koncie, dzięki czemu zamówienie jest realizowane szybciej!


5. Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zamówionego towaru jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i miejsca odbioru. Za zamówiony towar zapłacisz gotówką na miejscu. Do wartości zamówienia najczęściej zostaje doliczany tzw. koszt przygotowania i pakowania towaru, który pojawia się w koszyku po wybraniu tej formy płatności.

Miejsce odbioru towaru:

Foxhurt.pl
ul. Wojska Polskiego 109 [do godz. 15] 
28-100 Busko-Zdrój

Prześlij nam listę materiałów do wyceny