Wczytuję dane...
Model: 53615601104
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 0

Dekoracyjne panele lamelowe zdobywają coraz większą popularność pośród klientów w całej Europie. Łatwy i szybki montaż sprawia, że klient bez problemu i w krótkim czasie zmieni aranżację w pomieszczeniu nadając mu wyjątkowego wyglądu. Lamele są dostępne w kilku kolorystycznych opcjach na jasnym i ciemnym 6 milimetrowym filcu, dzięki czemu panele poprawiają izolację akustyczną w pomieszczeniu.

Jak wykorzystać panele 3D w pomieszczeniu? Tak naprawdę ogranicza Nas tylko wyobraźnia, ponieważ lamele mogą być montowane w pionie i poziomie, mogą być w prosty sposób przycinane do odpowiednich długości. W galerii produktu przesyłamy kilka inspiracji i pomysłów na wykorzystanie lameli w różnych pomieszczeniach.

Lamele mogą stanowić estetyczne tło dla mebli, wpisując się w nastrój pomieszczenia, lub pełnić rolę samodzielnej dekoracji, decydującej o jego charakterze. Często są stosowane jako element służący do zaakcentowania lub optycznego wydzielenie części wnętrza. Równocześnie poprawiają izolację akustyczną pomieszczenia, niwelując efekt echa.

Po więcej inspiracji zapraszamy na profil na Instagramie https://www.instagram.com/woodupp_com/

Ponadczasowy wygląd

Panele lamelowe dostępne są w jasnych i ciemnych barwach oraz odcieniach drewna, które efektownie komponują się z szarym lub czarnym filcowym podkładem. Lubią styl nowoczesny, minimalistyczny, ale też industrialny, a nawet scandi.
Można je montować w każdym pomieszczeniu, z wyjątkiem wilgotnej łazienki, na powierzchni całej ściany albo jej fragmencie, choćby w formie efektownej lamperii, a nawet pokrywać część sufitu lub fronty mebli. Lamele stworzą atrakcyjne wizualnie, trójwymiarowe tło dla nowoczesnych sprzętów i tkanin w eleganckim salonie, wyeksponują jadalniany kącik w kuchni czy miejsce do pracy w pokoju dziennym, a ułożone za wezgłowiem łóżka w sypialni będą przytulnym elementem dekoracyjnym i równocześnie wygodnym oparciem. Dodadzą charakteru korytarzom, biurom i przestrzeniom publicznym. Panele lamelowe pozwalają na dekoratorskie eksperymenty. Można z nich układać kompozycje, hipnotyzujące urodą pionowych, poziomych, diagonalnych linii.

Praktyczna rola lameli

Panele lamelowe poprawiają komfort akustyczny we wnętrzach – dzięki filcowemu podkładowi i przestrzennej strukturze izolują pomieszczenie od hałasów z zewnątrz, a równocześnie je wygłuszają, likwidując pogłos. Z tego powodu świetnie sprawdzają się w pokoju dziecinnym czy sypialni, chroniąc domowników przed hałaśliwymi sąsiadami, ale również w domowym studio lub pokoju do pracy.
Za pomocą paneli lamelowych łatwo zamaskować niedoskonałości tynku, a także ukryć nieestetyczne akcesoria, np. kable. Z drugiej strony można je zamontować w miejscach narażonych na szybkie brudzenie się, jak np. przy krawędziach ścian lub za wieszakami w przedpokoju. Ułożone pionowo optycznie podwyższą pomieszczenie, a poziomo – je powiększą.

Łatwy montaż

Panele lamelowe na filcowym podkładzie – inaczej niż ich poprzedniczka boazeria – są łatwe i szybkie w montażu. Mocuje się je na bezpośrednio na ścianie czy innej powierzchni z użyciem kleju montażowego TITAN, co nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Mają formę lekkich kwadratowych i prostokątnych płyt, które można za pomocą piły lub wyrzynarki przyciąć do pożądanego rozmiaru. Są nietoksyczne i niepalne, a więc bezpieczne, a także odporne na użytkowanie. Do utrzymania ich w czystości wystarczy wilgotna gąbka z łagodnym detergentem.

Dane techniczne:

 • Materiał wykonania:
  -podkład: czarny filc >6 mm
  -panel 3D: MDF fornirowany
 • Kolor panelu: dąb ciemny
 • Wykończenie: gładkie
 • Długość: 270 cm
 • Szerokość: 30 cm
 • Głębokość: 1,8 cm
 • Sposób montażu: na kleju montażowym

Prześlij nam listę materiałów do wyceny