Wczytuję dane...

Pompy ciepła

Szukając ekologicznego i ekonomicznego sposobu na ogrzewanie budynku, masz do wyboru kilka opcji. Pompy ciepła są jednymi z częściej wybieranych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się modele dzielone (split) oraz zamknięte w jednym module (monoblok).

Zalety pomp ciepła

Ten nowoczesny system ogrzewania zapewnia wydajną pracę nawet w temperaturze do –28 st. C. Co więcej, mogą dostarczać energię cieplną zarówno do grzejników, jak i do ogrzewania podłogowego. To uniwersalne urządzenie może być instalowane także przy modernizacji budynku.

Pompy ciepła są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ nawet 75% energii potrzebnej do ogrzania domu może być pobrane z powietrza. Zastosowany czynnik R32 jest bezpieczny, zgodny z normami UE i przyjazny dla środowiska naturalnego. Ten rodzaj ogrzewania pozwala zredukować ślad węglowy produkowany przez gospodarstwo domowe nawet do 75%!

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas urządzeń. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prześlij nam listę materiałów do wyceny