Wczytuję dane...

Nagrzewnice i kurtyny

Nagrzewnice i kurtyny powietrzne to nowoczesne i niezawodne urządzenia do ogrzewania przemysłowego. Najpopularniejsze zastosowanie urządzeń to hale przemysłowe, zakłady pracy i inne obiekty kubaturalne.

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zwiększenia temperatury panującej w pomieszczeniu lub danym budynku. Znajdujące się w tej kategorii urządzenia to znakomite rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy chcą poprawić warunki wykonywania obowiązków służbowych przez swoich pracowników oraz w znacznym stopniu podnieść ich komfort. Główną część naszego asortymentu stanowią nagrzewnice wodne, zwiększające temperaturę powietrza, jak sama zresztą nazwa wskazuje, za pomocą gorącej wody. 

Nagrzewnice wodne to ekonomiczne i wydajne rozwiązanie 

Korzystanie z ogrzewania podłogowego czy też kaloryferów w budynkach lub pomieszczeniach o dużej powierzchni może być bardzo nieopłacalne. Warto w tym kontekście wymienić, chociażby kościoły, hale produkcyjne, warsztaty czy też magazyny. Znacznie lepszą metodą na to, by podnieść temperaturę we wspomnianych obiektach, jest skorzystanie z nagrzewnic, dzięki którym ciepłe powietrze jest rozprowadzane w sposób równomierny na całej powierzchni. Ich dodatkowym atutem jest stosunkowo niewielki rozmiar, dzięki czemu nie rzucają się w oczy. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prześlij nam listę materiałów do wyceny