Wczytuję dane...
Gwarancja: 50 lat
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

NAJLEPSZE FOLIE IZOLACYJNE
GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Izofolix to wykonany w nowoczesnej technologii laminat folii polietylenowej i polipropylenowej metalizowanej, z nadrukiem w postaci linii ciągłych i przerywanych, tworzących kratkę o boku 10 cm, ułatwiającym montaż instalacji grzewczej.

Jest to specjalistyczna folia izolacyjna, przeznaczona do stosowania przy układaniu instalacji wodnego ogrzewania podłogowego.

Właściwości:
Zabezpiecza płyty styropianowe przed wilgocią technologiczną z zaprawy cementowej w trakcie układania na nich wierzchnich warstw posadzki. Metalizowana powierzchnia (o wysokiej przyczepności aluminium do warstwy polipropylenowej) stanowi ekran odbijający promienie cieplne całą swoją powierzchnią, w pożądaną stronę, przez co zapobiega nadmiernej utracie ciepła. Zastosowana gramatura folii daje optymalny stosunek jej masy do wytrzymałości i paroprzepuszczalności. Folia ta jest wytrzymała na mechaniczne rozerwanie oraz charakteryzuje się bardzo niską paroprzepuszczalnością.

Wymiary:

  • szerokość: 102 cm
  • długość: 50 metrów
  • grubość: 105 ym (mikronów)


zakup 1 szt = zakupowi 50 m foliiUWAŻAJ NA PODRÓBKI!

Wielu sprzedawców oferuje tanią folię po ok. 50zł. Nie daj się nabrać na niską cenę i nieznanych "producentów". Faktyczne przeznaczenie tak taniej folii to ozdoba do kwiatków. W przypadku użycia takich zamienników do podłogówki, folia z czasem rozpuści się i straci właściwości (przestanie izolować). Nie jesteś pewien czy kupujesz oryginał? Zapytaj sprzedawcę, kto jest producentem i czy otrzymasz pisemny certyfikat.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Prześlij nam listę materiałów do wyceny