Wczytuję dane...

Zlewozmywaki i umywalki

Umywalki łazienkowe i zlewozmywaki kuchenne granitowe, szklane i ze stali szlachetnej. Wszystko w wersji nablatowej i wpuszczane w blat. Duży wybór cenowy uwzględniając najwyższą jakość produktu. Dla klientów kupujących Nasze produkty gwarantujemy szybką dostawę kurierską. Jeżeli się wahasz, zadzwoń do Nas - pomożemy wybrać produkt dopasowany do Ciebie.

Stanowią niezaprzeczalnie jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Zlewozmywaki to część armatury, dzięki której bez problemu umyjesz naczynia, a także przygotujesz warzywa i owoce do obiadu. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w naszym asortymencie znalazły się produkty wykonane z różnych materiałów: granitu, szkła czy też stali szlachetnej. Dodatkowo w ofercie posiadamy zarówno modele jednokomorowe, jak i warianty dwukomorowe. Te drugie doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi.

Oprócz zlewozmywaków w tej kategorii przygotowaliśmy także wybór umywalek łazienkowych, które mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i na blacie. Nasze produkty dostępne są w wielu rozmiarach oraz wzorach, dlatego z łatwością można dopasować je do wystroju wnętrza. Na stanie posiadamy umywalki od uznanych na rynku producentów armatury łazienkowej - firm Invena oraz Roca. Produkty pierwszej z wymienionych marek dostępne są w ofercie w kilku seriach: Korfu, Paros, a także Tinos. W zależności od potrzeb możesz wybierać pomiędzy umywalkami o kształcie prostokątnym, owalnym oraz okrągłym.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny