Wczytuję dane...
Model: W_517.01.PL01.1
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: TECH

Moduł ST-517 służy do obsługi dwóch pomp centralnego ogrzewania w instalacji. Zadaniem sterownika jest optymalizacja pracy systemu grzewczego. Integrator współpracuje z dwoma regulatorami pokojowymi oraz steruje stykiem bez-napięciowym. Po otrzymaniu sygnału z regulatora pokojowego o niedogrzaniu pomieszczenia integrator pomp CO załącza odpowiednią pompę. Jeśli którykolwiek z obiegów zgłasza niedogrzanie, sterownik 2 pomp CO załącza styk bez-napięciowy.

Funkcje sterownika:

- sterowanie dwiema pompami
- współpraca z dwoma regulatorami pokojowymi
- sterowanie stykiem beznapięciowym

Integrator obiegów grzewczych w systemie podłogowym

Gdy sterownik na 2 pompy CO ma obsługiwać instalację podłogową, należy zastosować dodatkowy czujnik bimetaliczny (umiejscowiony na rurze zasilania jak najbliżej kotła) – termik. W razie przekroczenia temperatury alarmowej termik odłączy pompę – nie dopuści do przegrzania delikatnej instalacji podłogowej. W przypadku stosowania modułu ST-517 do zwykłej instalacji można termik zastąpić zworą – łączymy zaciski wejściowe termika.

Sterownik 2 pomp CO– zasady bezpieczeństwa

Integrator pomp CO to urządzenie, które umożliwia połączenie dwóch pomp na jednym sterowniku, zwiększyć wydajność instalacji i przyczynić się do redukcji kosztów ogrzewania. Warto tylko pamiętać, że urządzenie powinno być montowane wyłącznie przez osobę z odpowiednimi kwalifikacjami. Błędne podłączenie przewodów może spowodować uszkodzenie sterownika.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny