Wczytuję dane...

Sterowniki i regulatory

Sterowniki i regulatory to dział, w którym znajdziemy wszystko to, co odpowiada za sterowanie urządzeniami w domowej instalacji. W ofercie posiadamy polskie sterowniki Tech do piecy co (kotłów zwykłych i z podajnikiem), sterowniki do instalacji regulujące zawory mieszające czy systemy solarne oraz nowoczesne regulatory pokojowe Salus. Niezawodność to priorytet przy dobieraniu sterowania do naszej instalacji. Jeżeli nie jesteś pewien, zadzwoń lub napisz- pomożemy!

Sterowniki do pieców i kotłów CO

Prezentowane w naszym asortymencie urządzenia służą do zarządzania całokształtem produkcji oraz dystrybucji energii grzewczej w instalacji. Dzięki nim możliwa jest prawidłowa i optymalna praca wszystkich komponentów, które się na nią składają. Oprócz sterowników do pieców i kotłów polskiej marki Tech w ofercie znalazły się również produkty innych firm m.in. Regulus, Nowosolar czy też STALMARK. 

Regulatory pokojowe dobowe i tygodniowe 

W opisywanej kategorii znajdziesz również urządzenia, dzięki którym zadbasz o odpowiednią temperaturę w swoim domu. Do zaproponowania mamy bowiem regulatory pokojowe dobowe i tygodniowe. Pierwsza grupa wymienionych typów sprzętu umożliwia sterowanie temperaturą w pomieszczeniu zgodnie z wolą użytkownika, drugi typ natomiast daje możliwość ustawienia tygodniowego programu ogrzewania. Wszystkie z oferowanych urządzeń charakteryzują się stosunkowo niewielkim rozmiarem, nowoczesnym wyglądem oraz łatwą obsługą. Wśród dostępnych produktów znalazły się m.in. systemy stworzone przez Tech czy Auraton. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Prześlij nam listę materiałów do wyceny