Wczytuję dane...

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala w ekonomiczny oraz ekologiczny sposób kontrolować temperaturę wody lub/oraz pomieszczenia. Wykorzystując podstawowe zasady termodynamiki, urządzenia te sprawnie wymieniają zimne powietrze na ciepłe, czerpiąc energię z ziemi, wody czy powietrza (w zależności od modelu sprzętu). Pozwala to na obniżenie comiesięcznych rachunków za ogrzewanie. Instalacje te nie generują wysokiego poziomu hałasu oraz są niezwykle bezpieczne w użytkowaniu.


Pompy ciepła – zaawansowane technologicznie rozwiązanie dla Ciebie


Warto wspomnieć, iż pompy ciepła charakteryzują się brakiem emisji spalin oraz szkodliwych substancji do środowiska (w przeciwieństwie do paliw kopalnych). Dlatego też często kwalifikują się do programów dofinansowujących ich zakup. Kliknij na miniaturkę interesującego Cię produktu, by zapoznać się z wszystkimi jego parametrami. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny