Wczytuję dane...
Model: 09-353103
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 6
Producent: Galmet

Pompa ciepła Basic V4 w nowej ulepszonej odsłonie charakteryzuje się większą o 28% wydajnością, wysokim współczynnikiem COP oraz najwyższą klasą efektywności energetycznej A++.

Zestaw z wymiennikiem ciepłej wody o pojemności 200 litrów idealnie sprawdzi się 4-5 osobowym gospodarstwie.

O bezpieczeństwo i wygodę użytkowników dbają specjalne funkcje sterownika. Gdy odwiedzi nas najbliższa rodzina idealnie sprawdzi się funkcja Party, pozwalająca na ekspresowe podgrzanie wody. Dla bezpieczeństwa domowników pompa została wyposażona w funkcję Antylegionella, która dba o zdrowie użytkowników. Funkcja Eco to natomiast optymalizacja pracy pompy. O bezpieczeństwo pompy dba funkcja antyzamarzanie. Energooszczędność pompy Basic potwierdza wysoka klasa efektywności energetycznej do A+, najwyższa w tej kategorii.

Pompa ciepła Basic standardowo wyposażona jest w opcję stałego nadzoru. Sterownik z ekranem dotykowym LCD wyświetla na bieżąco podstawowe parametry pracy pompy. Pozwala na zarządzenie pracą pompy cyrkulacyjnej. Umiejętne jej zaprogramowanie skraca czas oczekiwania na ciepłą wodę w kranie. Każdy sterownik pompy Basic posiada bazę optymalnych konfiguracji ogrzewania wody użytkowej. Zapewnia możliwość zaprogramowania godzinowego harmonogramu pracy pompy, np. w celu skorzystania z zalet taryfy nocnej. Umożliwia utrzymanie wody w zadanej temperaturze. Zarządzanie tymi funkcjami oferuje także dedykowany do pompy regulator pokojowy. Standardowo pompa Basic pozwala na częściowe chłodzenie lub osuszanie pomieszczenia, w którym pracuje.** Funkcje te są szczególnie przydatne w lecie.

Pompa ciepła

 • Współczynnik COP: 

  3,3

 • Klasa efektywności energetycznej ErP : 

  A+

 • Całkowita moc grzewcza (kW): 

  4

 • Maksymalna temp. c.w.u. (st. C): 

  55

 • Pojemność zasobnika (litr): 

  200

 • Temperaturowy zakres pracy (st.C): 

  7-40

 • Powierzchnia wężownicy (m2): 

  1

Prześlij nam listę materiałów do wyceny