Wczytuję dane...
Model: BP3
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 0
Producent: BRANN

Odkryj skuteczne rozwiązanie do czyszczenia swojej instalacji grzewczej z BP3 - potężnym środkiem czyszczącym, który usuwa szlam, kamień i inne zanieczyszczenia, zarówno z zamkniętych, jak i otwartych systemów grzewczych.

Dzięki zaawansowanej formule i wysokiej wydajności, BP3 zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie Twojej instalacji, co pozwala na utrzymanie jej w doskonałym stanie.

Butelka o pojemności 500 ml umożliwia łatwe i szybkie stosowanie, wystarczając do czyszczenia instalacji o pojemności do 100 litrów wody.

Zastosowanie ciepłej wody w instalacji dodatkowo przyspiesza proces czyszczenia, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty. Po zakończeniu procesu czyszczenia, dla długotrwałej ochrony Twojej instalacji, zaleca się użycie inhibitora BP1.

BP3 został opracowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników i środowiska. Jest zupełnie bezpieczny i nietoksyczny, co daje Ci pewność, że dbasz nie tylko o swoje urządzenia, ale także o środowisko naturalne.

Wyposaż się w BP3 i ciesz się czystością i efektywnością swojej instalacji grzewczej, bez obaw o zanieczyszczenia czy kamień.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny