Wczytuję dane...
Model: BP1
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 0
Producent: BRANN

Zapewnij długotrwałą ochronę Twojej instalacji centralnego ogrzewania dzięki środkowi BP1 - Inhibitorowi korozji. Specjalnie zaprojektowany do zabezpieczenia kotłów c.o. i systemów centralnego ogrzewania, BP1 skutecznie chroni przed korozją i tworzeniem się kamienia, utrzymując Twoje urządzenia w doskonałym stanie przez długi czas.

Dzięki wysokiej wydajności i zaawansowanej formule, BP1 skutecznie zapobiega korozji oraz osadzaniu się kamienia, niezależnie od tego, czy Twoja instalacja jest otwarta czy zamknięta. Butelka o pojemności 500 ml wystarcza do zabezpieczenia instalacji o pojemności do 100 litrów wody, co odpowiada około 10 grzejnikom. Dzięki temu masz pewność, że Twoje urządzenia działają optymalnie, a Ty oszczędzasz na kosztach napraw i wymiany.

Co ważne, środek BP1 został sklasyfikowany jako nieszkodliwy, a jego skuteczność w ochronie przed korozją i osadzaniem się kamienia idzie w parze z jego przyjaznym dla środowiska składem. Bez boranów, azotanów i fosforanów, BP1 to ekologiczne rozwiązanie dla Twojej instalacji grzewczej.

Nie ryzykuj awarii czy utraty wydajności - wybierz BP1 i ciesz się spokojem oraz efektywnością swojego systemu grzewczego.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny