Wczytuję dane...
Model: 1348410
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: AFRISO

Obrotowy zawór mieszający do instalacji centralnego ogrzewania z regulacją ręczną lub za pomocą siłownika zaworu ARM ProClick.

Zawór czterodrożny jest wymagany w każdej instalacji z kotłem na paliwo stałe do podwójnego podmieszania wody grzewczej. Gorąca woda z kotła zostaje zmieszana z wodą powracającą z instalacji, dzięki czemu uzyskujemy odpowiednią temperaturę w instalacji, a dodatkowo podnosi temperaturę wody wracającej do kotła z instalacji, dzięki czemu dodatkowo chronimy kocioł przed korozją.

Nowe 4-drogowe obrotowe zawory mieszające ARV z gwintem wewnętrznym wykonane są z mosiądzu. Przyłącza mają formę ośmiokąta, co zdecydowanie ułatwia montaż kluczem hydraulicznym. Zawory wyposażone są w pokrętła do regulacji ręcznej i ograniczniki kąta obrotu ułatwiające odpowiednią nastawę. 

Do połączenia nowych zaworów ARV z nowymi siłownikami ARM służą elementy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego znajdujące się pod pokrętłem. Dzięki nim siłowniki montowane są w systemie ProClick, bez użycia narzędzi. Zawory ARV wymagają użycia niskiego momentu do ich obracania.

Dane techniczne:

  • Przyłącze: 1" DN 25
  • Kvs: 10 m³/h
  • maksymalna temperatura: 110°C
  • maksymalne ciśnienie: 10 bar
  • materiał korpusu: mosiądz
  • media tłoczone: woda, glikol 1:1
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Prześlij nam listę materiałów do wyceny