Wczytuję dane...
Model: W_STR.M9.6.R_R.01.PL01
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: TECH

Panel kontrolny M-9R przeznaczony do nadzoru nad wszystkimi strefami w systemie ogrzewania podłogowego. Panel służy również jako moduł WiFi do komunikacji systemu przez internet i aplikacje eModul.

Funkcje panelu kontrolnego sterowania ogrzewaniem

Panel M-9 R jest urządzeniem nadrzędnym. Pozwala wygodnie kontrolować i edytować parametry pracy ogrzewania maksymalnie aż w 32 strefach. Z pomocą panelu kontrolnego sterowników ogrzewania można wygodnie definiować harmonogramy pracy, a także osobno ustalać wartość temperatury zadanej. Dodatkowo z poziomu panelu można włączać i wyłączać poszczególne strefy. Na wyświetlaczu panelu można również skorzystać z opcji dodatkowych jak ustawienie daty oraz godziny, wygaszacza ekranu, budzika, zaprogramować blokadę ekranu.

Montaż i rejestracja urządzenia

Przewodowy panel kontrolny sterowników ogrzewania przeznaczony jest do montażu podtynkowego w puszce elektrycznej. Warto pamiętać, że błędne podłączenie przewodów może doprowadzić do uszkodzenia sterownika, dlatego warto, aby instalację przeprowadziła osoba z odpowiednimi kwalifikacjami. Aby panel kontrolny sterowników ogrzewania działał prawidłowo, należy go zamontować w wybranej strefie grzewczej. Sterownik należy zarejestrować do listwy L-9 R. W tym celu na początku trzeba wybrać opcję rejestracji na urządzeniu M-9 R. Do regulatora można zarejestrować aż 4 listwy L-9 R. Rejestracji należy dokonywać po kolei, ponieważ równoczesna rejestracja w kilku strefach się nie powiedzie.

Jak korzystać z panelu kontrolnego sterowników ogrzewania

Czytelny, dotykowy panel umożliwia łatwe zarządzanie pracą podrzędnych urządzeń. Aby dokonać ustawień w podrzędnej sterownikowi strefie, wystarczy kliknąć obszar ekranu z informacją o jego stanie. Wygląd wyświetlacza panelu kontrolnego sterowników ogrzewania można dopasować do swoich potrzeb, korzystając z funkcji ustawienia ekranu. Można m.in. ustawić wygaszacz ekranu w postaci zegara albo daty. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wyboru wersji kolorystycznej ekranu sterownika oraz włączenia lub wyłączenia dźwięku klawiszy.

Zdalna kontrola systemu

Moduł umożliwia wygodną, zdalną kontrolę instalacji. Użytkownik może na bieżąco kontrolować na ekranie swojego komputera, tabletu czy smartfona stan wszystkich urządzeń pracujących w instalacji. Po włączeniu modułu internetowego i zaznaczeniu opcji DHCP sterownik automatycznie pobiera parametry z sieci lokalnej, takie jak adres IP, maska IP, adres bramy czy adres DNS.

Funkcje realizowane przez panel:

  • rejestracja stref
  • zmiana parametrów dla każdej strefy (ustawienia Harmonogramów, temperatury zadanej)
  • możliwość wł/wył strefy
  • ustawienie Daty i Godziny w całym zestawie
  • wygaszacz ekranu
  • blokada ekranu
  • komunikacja WiFi (możliwość zarządzania systemem przez platformę eModul)
  • łatwy montaż podtynkowy w puszce elektrycznej (ø60mm)
  • zasilanie 230V 50Hz


Do wyboru kolor obudowy biały lub czarny.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny