Wczytuję dane...
Model: 48080030
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 14.99 PLN
Producent: POUJOULAT

Jednościenny system kominowy EASINOX WG wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej 1.4301. Spawy plazmowe po długości, gwarantują szczelność. System stosuje się na odcinku czopucha jako podłączenie urządzenia grzewczego do systemu kominowego oraz jako wkłady kominowe do już istniejących murowanych przewodów kominowych, które są niesprawne i nie dają gwarancji bezpiecznego użytkowania.

Z uwagi na grubszą ściankę system Easinox 0.8 jest odporny na wysoką temperaturę spalin, przez co jest rekomendowany dla palenisk na biomasę (drewno, pelet, brykiet) takich jak piece oraz otwarte i zamknięte wkłady kominkowe.

System Easinox WG, z uwagi na możliwość stosowania uszczelek silikonowych, które mocuje się w przetłoczeniach w kielichach, można wykorzystać do budowy kompletnej instalacji kominowej dla niskotemperaturowych urządzeń grzewczych pracujących w pod- i nadciśnieniu (kondensacja) oraz kotłów z zamkniętą komorą spalania. Produkt spełnia wymagania normy europejskiej PN-EN 1856-1/2. Certyfikat CE nr 0071/CPD/0039 oraz 0071/CPD/0040.

Zalety systemu kominowego EASINOX WG:

  • gwarancja najwyższej jakości Poujoulat – posiada znak CE
  • estetyka – Poujoulat zapewnia estetyczny wygląd elementów instalacji
  • bezpieczeństwo – system przebadany przez laboratorium CERIC
  • wygoda - możliwość różnych konfiguracji podłączeń.

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA EASINOX WG

Rodzaj stali

stal nierdzewna AISI 304 (DIN 1.4301)

Średnica wewnętrzna

60

80

100

Średnica zewnętrzna

66

86

106

Grubość ścianki

4/10

Połączenie

kielichowo - stożkowe (50 mm)

Zastosowanie

wkład kominowy do kominków, pieców kominkowych, kóz 
oraz kotłów gazowych atmosferycznych lub niskotemperaturowych (turbo)Na zamówienie klienta w sprzedaży adaptery proste i kolanowe do wszystkich kotłów gazowych.

 

Polecamy

Prześlij nam listę materiałów do wyceny