Wczytuję dane...
Model: 4058113
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 0
Producent: Unipak

LOXEAL 58-11 to łatwodemontowalny klej techniczny do uszczelniania połączeń gwintowanych. Usprawnia i przyśpiesza prace instalatorskie. Zamiast pakuł i teflonu kilka kropel kleju Loxeal trwale uszczelni połączenia w instalacjach.

Jest jednoskładnikowym anaerobowym środkiem niskiej wytrzymałości i wydłużonym czasie polimeryzacji do uszczelniania gwintów stożkowo-cylindrycznych dużej wielkości elementów hydraulicznych i pneumatycznych. Produkt działa również antykorozyjnie. Utwardzanie produktu następuje po odcięciu dopływu powietrza (tlenu) w szczelinie pomiędzy dwoma metalowymi powierzchniami (w gwincie).

 

TYPOWE ZASTOSOWANIA:

Klej tworzy elastyczną spoinę, która uszczelniając gwint zastępuje inne metody uszczelniania: przędzę, pakuły, pasty, taśmę teflonową itp. Produkt odporny jest na gaz, powietrze, wodę, oleje, zasady i wiele innych chemikaliów oraz na uderzenia i drgania. Utrzymuje swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur pracy.

Znajduje szczególne zastosowanie tam gdzie wymagany jest dość częsty montaż i demontaż połączeń gwintowych normalnymi narzędziami, gdzie jest utrudniony dostęp do gwintu.

Klej gwarantuje ponadto 100% zabezpieczenie przed korozją oraz szczelność.

Szczelność połączenia osiągana jest przy całkowitym wypełnieniu zwoju w gwincie.

 

TYPOWE WŁASNOŚCI PRODUKTU UTWARDZONEGO (po 24h):

Max. średnica gwintu/szczelina:            M56/2”/ 0,30mm

Dopuszczalne naprężenia tnące:    6-13N/mm2

Moment zrywający:                     18-24Nm

Moment całkowity:                      7-14Nm

Zakres temperatur pracy:             -55 + 150 oC

Odporność na wodę, rozpuszczalniki, zmiany tempera-tury, drgania wg DIN 30661. Pomiary obciążeń mechanicznych: próba dla trzpienia stalowego M-10x20 / jakość 8.8 / wymiary h=0.8d.

Prześlij nam listę materiałów do wyceny