Wczytuję dane...
Model: AURSMC1001010
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 3
Producent: Auraton

Podstawą skomponowania systemu Smart Home w Twoim domu jest centrala sterująca Auraton Pulse. Dzięki niej za pomocą aplikacji w telefonie możesz zarządzać urządzeniami w Twoim domu.

Urządzenie umożliwia przesyłanie informacji z urządzeń na telefon lub tablet oraz przekazuje ustawienia użytkownika do urządzeń. Zarówno monitorowanie, jak i zmiana ustawień odbywa się poprzez aplikację AURATON Smart App. Dzięki niej użytkownik może ustawić zależności między urządzeniami, zmienić harmonogramy ich działania, zaprojektować sceny świetlne czy włączyć powiadomienia o otwartej bramie. Co więcej, aplikacja pozwala kontrolować i optymalizować zużycie energii w domu.

Prosta instalacja

Uruchomienie centrali Twojego inteligentnego domu jest naprawdę łatwe. Wyciągnij Auraton Pulse z pudełka i skorzystaj z instrukcji papierowej lub aplikacji mobilnej, które poprowadzą Cię krok po kroku.

Podgląd stanu baterii

Chcesz cieszyć się technologią bezprzewodową, ale obawiasz się, że zapomnisz naładować albo wymienić baterie w urządzeniach? Takie zmartwienia już Ciebie nie dotyczą. Dzięki centrali Auraton Pulse i aplikacji Smart App możesz w każdej chwili sprawdzić stan baterii dowolnego urządzenia.

W zgodzie z naturą

Nasze produkty to nie tylko komfort i oszczędności, ale też pozytywny wpływ na środowisko. Twoje wydajne zużycie wody, gazu i prądu to mniejsze emisje szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery. Troska o ekologię to jedna z wartości naszej marki – przyłącz się do naszych starań o lepszy stan środowiska.

Wygodna aplikacja do zarządzania inteligentnym domem

Z aplikacją Auraton Smart wyniesiesz swoje domowe życie na nowy poziom. Zmiana temperatury w dziecięcym pokoju, kiedy siedzisz w salonie? A może zamknięcie wody w domu w trakcie urlopu? Żaden problem, załatwisz to kilkoma kliknięciami w aplikacji. Dzięki aplikacji Auraton Smart inteligentne zarządzanie domem staje się jeszcze prostsze.

Charakterystyka:

 • Over The Air -aktualizacja urządzenia z poziomu aplikacji w telefonie
 • sygnalizacyjna dioda RGB z możliwością ustawienia jej koloru przez aplikację
 • połączenie z Internetem poprzez kabel Ethernet
 • dwustronna komunikacja radiowa umożliwiająca zarówno wysyłanie, jak i odbieranie informacji (od innych elementów zestawu Auraton Smart) przez urządzenie
 • zapamiętywanie funkcji ostatnio ustawionych poprzez aplikację, co umożliwia ich działanie również podczas niedostępności połączenia internetowego

Dane techniczne:

 • Zakres temperatury pracy: 0 – 45°C
 • Kontrola stanu pracy: dioda LED RGB
 • Zasilanie: Micro USB 5V DC, 3W
 • Częstotliwość radiowa:
  868,300 MHz
  868,150 MHz
  868,450 MHz
  869,800 MHz
  433,950 MHz
 • Moc sygnału radiowego: 11 dBm
 • Kategoria odbiornika radiowego: 2
 • Zasięg działania:
  -w typowym budynku, przy standardowej konstrukcji ścian – do 30 m; w terenie otwartym – do 300 m

Prześlij nam listę materiałów do wyceny