Wczytuję dane...
Model: ATC928G3026
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Honeywell/Resideo

Sterownik Evohome to najprościej mówiąc sterownik matka- podstawowy element zarządzający Twoim inteligentnym sterowaniem.

Dzięki Evohome możesz kontrolować temperaturę pomieszczenie po pomieszczeniu. Podział na strefy sprawia, że ogrzewasz tylko te pomieszczenia, z których aktualnie korzystasz, zapewniając pełną kontrolę, oszczędność energii i tworząc idealną strefę komfortu.

Odpowiednia temperatura bez względu na pogodę

Evohome pozwala zdefiniować i kontrolować do 12 niezależnych stref grzewczych, dzięki czemu można utworzyć indywidualną strefę dla salonu, kuchni czy sypialni. Teraz możesz zapewnić sobie komfortowe warunki w pomieszczeniach, z których korzystasz i obniżyć temperaturę w tych, których nie używasz.

Pełna kontrola – gdziekolwiek się znajdujesz

Kontroluj ogrzewanie i ciepłą wodę w swoim domu, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś korzystając z aplikacji Total Connect Comfort Intl, przeglądarki internetowej lub asystentów głosowych: w domu, w pracy czy w podróży.

Oszczędność energii

Czy wiesz, że około 82% wartości rachunków za energię w domu to koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody? Dzięki evohome i zaawansowanemu podziałowi na strefy możesz ogrzewać tylko te części domu, z których faktycznie korzystasz, oszczędzając cenną energię i swoje pieniądze.

Sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem

Odpowiednia temperatura bez względu na pogodę.System evohome Wi-Fi oferuje teraz współpracę z pompą ciepła, dzięki czemu może być stosowany prawie w każdym domu teraz i w przyszłości. Kiedy Twój system zawiera źródło chłodzenia, takie jak pompa ciepła, możesz wygodnie przełączać pomiędzy trybem ogrzewania i chłodzenia, tak aby w idealny sposób kontrolować każdą strefę, osiągając maksymalny komfort w Twoim domu. W ten sposób zapewnisz przyjemne ciepło w zimie i chłód w lecie.


Cechy produktu:

 • kontrola maksymalnie 12 niezależnymi strefami (pomieszczeniami) i jednym obiegiem ciepłej wody użytkowej
 • możliwość dostosowania do stylu życia użytkowników
 • obniżenie rachunków dzięki oszczędności energii
 • duży, dotykowy wyświetlacz lcd z podświetleniem
 • łatwa obsługa
 • zdalna obsługa przy użyciu telefonu lub tabletu
 • wymienne ramki
 • szybka komunikacja bezprzewodowa
 • stałe dostosowywanie się do klimatu w ciągu całego roku pozwalające osiągnąć oszczędności i komfort, uwzględniające rzeczywiste potrzeby grzewcze instalacji
 • zasilanie z 2 akumulatorków typu AA NiM, wymagających użycia zasilacza dostępnego w dwóch wersjach: ATF800 stojak przenośny (do postawienia na stole lub biurku) lub ATF600 podstawa montażowa naścienna (do montażu na ścianie)
 • menu w języku polskim

Prześlij nam listę materiałów do wyceny